06.12.2013 Pagerank Güncellemesi bu ay içerisinde gerçekleşti. Son pagerank güncellemesi 04.02.2013 tarihinde olmuştu. Google bu seferki pagerank güncellemesinde sitemiz webbilgileri.com pr değerini sıfırladı. 10 Aylık bir bekleyişten sonra google pagerank değerlendirmesini yaptı. Fakat bu bizim beklediğimiz gibi olmadı.04.02.2013 Pagerank Güncellemesi bu ay içerisinde gerçekleşti. Son pagerank güncellemesi 18.11.2012 tarihinde olmuştu. Google bu seferki pagerank güncellemesinde sitemiz webbilgileri.com pr değerini 1 de sabitlemiş. Google pagerank dağıtırken diğer yüksek pageranklı sitelerden bize olan çıkışları göz önünde bulunduruyor. Fakat pagerank google seo sıralamasında yüzlerce sorgudan sadece biri olduğunu unutmayın.18.11.2012 Pagerank Güncellemesi dün itibari ile gerçekleşti. Son pagerank güncellemesi 02.08.2012  tarihinde olmuştu. Google bu seferki pagerank güncellemesinde sitemiz webbilgileri.com pr değerini 1 de sabitlemiş.  Google pagerank dağıtırken diğer yüksek pageranklı sitelerden bize olan çıkışları göz önünde bulunduruyor.  Fakat pagerank google seo sıralamasında yüzlerce sorgudan sadece biri olduğunu unutmayın.02.08.2012 Pagerank Güncellemesi dün itibari ile gerçekleşti. Son pagerank güncellemesi 03.05.2012  tarihinde olmuştu. Google bu seferki pagerank güncellemesinde sitemiz webbilgileri.com pr değerini 1 de sabitlemiş.  Google pagerank dağıtırken diğer yüksek pageranklı sitelerden bize olan çıkışları göz önünde bulunduruyor.  Fakat pagerank google seo sıralamasında yüzlerce sorgudan sadece biri olduğunu unutmayın.03.05.2012 Pagerank Güncellemesi dün itibari ile gerçekleşti. Son pagerank güncellemesi 06.02.2012  tarihinde olmuştu. Google bu seferki pagerank güncellemesinde sitemiz webbilgileri.com pr değerini 1değiştirmemiş .  Google pagerank dağıtırken diğer yüksek pageranklı sitelerden bize olan çıkışları göz önünde bulunduruyor. Bunu hiç bir zaman unutmayın.Google yeni yılın ilk güncellemesini 06.02.2012 tarihinde gerçekleştirdi. Son pagerank güncellemesi 07.11.2011 tarihinde olmuştu. Google bu seferki pagerank güncellemesinde sitemiz webbilgileri.com pr değerini 1 düşürmüş.  Link alımı yapacak arkadaşlar sitelerin link geçmişini de  araştırması gerekli. Fakat bence yaşlı ve pagerank değeri yüksek olan siteler seo önemli bir şekilde etkiliyor.Google 4 aylık bir süreden sonra 07.11.2011 Pagerank Güncellemesini gerçekleştirdi. Son pagerank güncellemesi 04.08.2011 tarihinde olmuştu. Google bu seferki pagerank dağıtımında bazı siteleri değerini düşürmüş. Fakat sitemizin webbilgileri.com pagerank değeri sabit PR2.

Link alımı yapan arkadaşlar sitelerin pagerank geçmişini de dikkate alması gerekiyor. Google pagerank artık anlık bile yapabiliryor. Bazı kimseler Pagerank önemini yitirdiğini belirtiyor. Fakat bence yaşlı ve pagerank değeri yüksek olan siteler seo önemli bir şekilde etkiliyor.Google 6 ay pagerank güncellemesi yapmamıştı. Fakat 2 ay içerisinde 3 adet pagerank güncellemesi yaptı. Son Pagerank Güncellemesi 04.08.2011 gerçekleşti. Google pagerankları bu sefer biraz daha adil dağıtmış gib. Özellikle son güncelemesinde yeni açılmış bir siteye bile pagerank değeri vermişti.  Sitemizin yani webbilgileri.com Pagerank değeri düşmedi PR2 olarak kaldı.

Link alımı yapan arkadaşlar sitelerin pagerank geçmişini de dikkate alması gerekiyor. Google pagerank artık anlık bile yapabiliryor. Bazı kimseler Pagerank önemini yitirdiğini belirtiyor. Fakat bence yaşlı ve pagerank değeri yüksek olan siteler seo önemli bir şekilde etkiliyor.« 1 2 »