Bu yazımızda Dreamweaver  da Developer Toolbox kullanarak üye kaydı oluşturmayı öğreneceğiz. Bu işlemi yaparken bir kaç css uygulaması yapılmış. Videoyu hazırlayarak internette koyan arkadaşımıza teşekkür ederim.Bu dersimizde Dreamweaver Makale Ekleme, Güncelleme ve Silme işlemlerini öğrenmeye çalışacağınız. Bunun yanı sıra Profil işlemlerine değineceğiz. Uygulamada sisteme giriş yapan kullanıcının yazıları listelenmektedir. Yani kullanıcı giriş yapınca otomatik olarak onun e-posta adresi tutularak makale ekleniyor. Videoyu hazırlayarak bizlerle ekleyen arkadaşımıza teşekkür ederim.Bu dersimizde sizlerle birlikte Dreamweaver da Basit Bir CSS Menü Yapmayı öğreneceğiz. Bunun için aşağıdaki Dreamweaver da Basit Bir CSS Menü Yapma videosunu dikkatli bir şekilde izleyelim.

Dreamweaver ile Frameli Sayfa Oluşturmak için neler yapacağımızı öğreneceğiz. Bunun için aşağıdaki Dreamweaver ile Frameli Sayfa Oluşturma videosunu bilgisayarınıza indirmeniz gerekmekte.

İndirmek için lütfen buraya tıklayınız. Bu dersimizde nasıl layer ile haber başlıkları yapabileceğimizi öğreneceğiz. Bunun için tek yapmanız gereken şey Layer ile Haber Başlıkları Oluşturmak adlı görüntülü videoyu kendi bilgisayarınıza indirmek.

Download : Layer ile Haber Başlıkları OluşturmakBu dersimizde sizlerle Dreamweaver  da Create Web Photo Album Özelliğini inceleyeceğiz. Bu özelliği daha iyi anlamanız için bir arkadaşımızın videolu anlatımını sizlere sunacağız. Create Web Photo Album Özelliği;Bu dersimizde sizlerle Dreamweaver da hover özelliğini incelemeye çalışacağız. Hover özelliğinden yararlanarak resimin nasıl Filtreleneceğini öğreneceğiz. Filtreler uygulayarak resmi siyah beyaz yapabilir veya resmi ters çevirebiliriz. Birçok başka özellik de uygulayabiliriz. Konuyu daha iyi anlamanız için aşağıdaki videolu anlatımı izleyin. Bu dersimizde Dreamweaver da kayan yazı konusunu işleyeceğiz. Videolu anlatımı hazırlayan arkadaş Marquee komutunun bir çok özelliğini derste anlatmış. Dreamweaver Kayan Yazı Oluşturma Marquee için aşağıdaki videoyu çalıştırınız.« 1 2 3 »